monitoring CCTV


Zabezpieczymy Twój dom i pomożemy, żebyś czuł się w nim nie tylko bezpiecznie ale i komfortowo. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają nie tylko rejestrację obrazu, ale również podgląd domu, posesji z wykorzystaniem komputera, smartfona poprzez Internet. Oprócz typowych systemów telewizji przemysłowej lub alarmowych, oferujemy rozwiązania inteligentnego budynku (np. automatyczne zraszanie, sterowanie roletami, dostosowanie pracy ogrzewania do warunków zewnętrznych).

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV  

SYSTEMY IP

ALARMY
 

Telewizja przemysłowa MES24 umożliwia ciągłe rejestrowanie obrazu, a tym samym bycie na bieżąco z tym, co dzieje się na terenie prywatnej posesji lub firmy. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym zabezpieczeniu domu lub innego obiektu, warto rozważyć montaż kamer CCTV w firmie MES24 . W tej kategorii proponujemy różnorodne kamery: obrotowe, nocne, kopułkowe, tubowe i kompaktowe. Polecamy również kamery działające w technologii Darkfighter, czyli zapewniające bardzo wysoką jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Poza kamerami CCTV MES24 oferuje m.in. rejestratory sieciowe, obiektywy, switche i routery Wi-Fi. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami MES24 dostępnymi w naszej ofercie.

Centrale i czujki alarmowe oraz inne produkty proponowane przez firmę MES24

Systemy alarmowe  to bardzo dobre zabezpieczenie domów oraz budynków użyteczności publicznej na wypadek włamania i napadu. Ze względu na wiele zalet takich jak m.in. prostota obsługi, szeroka gama funkcji, bogate możliwości konfiguracyjne oraz niezawodna jakość, tego rodzaju systemy są bardzo często wybierane przez Klientów. Proponujemy bogaty wybór elementów systemów alarmowych oraz ich montaż przez naszą firmę MES24. Oferujemy innowacyjne i łatwe w obsłudze centrale oraz czujki alarmowe, moduły komunikacji, a także akcesoria dodatkowe, pozwalające skonfigurować nawet najbardziej zaawansowaną sieć zabezpieczeń – również w dużych obiektach.

 

 

 

 

 

MES24
TEL: 570-142-469
MAIL: mes@mes24.pl